اگر ایراج نباشد؟!

راستی هیچ فکر کرده اید اگر ایراج نباشد اقوام،دوستان قدیمی و خانواده ها هرسال عید باید کجا جمع شوند تا آنهایی که سالی یک بار همدیگر را میبینند ،درست و حسابی با هم دیدنایی کنند؟ پس بیایید ایراج را نگه داریم!

در تعطیلات نوروز امسال، ایراج به ماندگاری و پیشرفت خود یقین پیدا کرد و برای اولین بار شاهد بیش از ۵ جلسه مهم و سودمند در فضایی صمیمی و به دور از تعصبات بیجا بود. ۱-مجمع عمومی شرکت آزاد اندیشان ۲ -جلسه مشترک هیئت مدیره آزاداندیشان با اعضای محترم شورای ایراج و دهیار عزیز۳- جلسه وبلاگ نویسان ایراج ۴-جلسه مربوط به پیگیری راه اندازی مجدد صندوق قرض الحسنه ۱۴ معصوم ایراج ۵- جلسات متعدد هیئت مدیره شرکت آزاد اندیشان و...            

آنچه در تمامی جلسات فوق مشهود بود تلاش همه عزیزان در راه سرافرازی و پیشرفت ایراج و رسیدن به تفاهم و توافق جمعی در این راستا بود که جا دارد از اعضای شورای اسلامی ایراج آقایان غلامرضا نجفی، حاج مهدی نجفی و فضل ا... اکبر و همچنین دهیار پرتلاش آقای حسن مسعود قدر دانی گردد.و امید است این عزیزان با همدلی و گزینش بهترین راه حلهای ممکن جهت رفع مشکلات ایراج بیش از پیش کوشا باشند.

 به امید فردایی بهتر

 دو مورد زیر باید در سال ۸۷ تحقق یابد از تمام وبلاگ نویسان ایراجی در خواست میشود دو مورد زیر را با هر بیانی که میپسندند به طور ثابت در نوشته هایشان قرار دهند.

شهرستان خور و بیابانک، بخش مستقل روستاهای جنوبی

سالن ورزشی روستای ایراج 

                                                               

/ 1 نظر / 16 بازدید
دهيار ايراج

با سلام به مهندس اشرف عزیز بسیار خرسند هستم که بحث سالن ورزشی و اورژانس جاده ای را مد نظر قرار دادید امیدوارم بقیه دوستان هم توجه ویژه به این موارد داشته باشند و بجای بحث های حاشیه ای به دنبال جذب سرمایه گذار و امکانات باشند