DSC00324.JPG

 

  قالی های سیمانی

                                

DSC00314.JPG

موزاییک ایراج

 

 

DSC00313.JPG 

DSC00315.JPG

 

 

DSC00321.JPG

درسفری که به اتفاق دوستان به منظور پیگیری امور

شرکت به ایراج داشتیم عکسهای بالا را از موزائیکهای تولید شده در کارگاه موزائیک سازی شرکت آزاد اندیشان ایراج تهیه کردم،که امیدوارم مورد قبول عزیزان قرار گیرد.

در این سفر کاری فشرده موارد بسیاری ازجمله برنامه ریزی جهت مونتاژ ونصب سیستم یخ سازی که چندیست به محل شرکت در ایراج منتقل شده است همچنین امور مربوط به بیمه پرسنل در خور وپیگیری امور اداری در نایین انجام شد.

در اینجا لازم است به چند نکته در رابطه با موزائیک سازی ایراج اشاره نمایم:

اخیرا وبه دنبال تولید موفقیت آمیز موزائیک ایراج عده ای از روی نا آگاهی وعده ای از روی غرض ورزی وبه دلیل به خطر افتادن منافعشان تبلیغات زیادی را در راستای عدم کیفیت موزائیک ایراج به راه انداخته اند برای آگاهی این افراد ودیگر عزیزان نکاتی را متذکر می شوم:

موزائیک ایراج به روش ویبراسیون و با استفاده از بتون مسلح تولید میشود که بهترین روش تولید موزائیک و انواع کفپوشهای سیمانی میباشد.در این روش بر خلاف روش پرسی(فشاری) مواد اولیه بتون کاملا میکس شده و مخلوطی هموژن (یکنواخت) ایجاد میگردد.همچنین بدلیل ویبره مداوم و مناسب هوای داخل بتون به صورت کامل از قالبها خارج شده و هیچگونه حبابی در موزائیک بجا نمی ماند که این مورد باعث  استحکام بیشترمحصول میشود.همچنین بدلیل وجود آب زیاد در بتون (برخلاف روش پرسی) و نیز آب دادن مداوم محصول پس از تولید، پوسته شدن و شکنندگی به کمترین درصد ممکن میرسد.وبا توجه به اینکه شن استفاده شده در بتون دانه بندی بسیار مناسبی دارد و مقدار سیمان مورد مصرف در حد استاندارد میباشد محصول هم از لحاظ شکل ظاهری و هم از نظر کیفیت در حد استاندارد و حتی در برخی پارامترها بالاتر میباشد.

همچنین این شرکت انواع کفپوشهای سیمانی تولیدی خود را حداقل ده سال تضمین مینماید.

از طرفی این روش تولید حدود چهل سال است که در تمام نقاط جهان استفاده شده و همچنان مورد استفاده میباشد. و هم اکنون روزانه دهها هزار متر مربع از این محصول از ایران به کشورهای دیگر صادر میشود. 

 با توجه به مطالب مستند فوق قضاوت را به شما عزیزان واگذار میکنیم و از عده ای که به هردلیل تبلیغات منفی براه انداخته و دشمنان پیشرفت و آبادانی ایراج هستند نیز انتظار داریم از این پس به جای نشستن در خفا و تحریک مردم و پیغام و پسغام(که این خود دلیل مغرض بودنشان میباشد) هرگونه انتقاد ویا پیشنهادی را با هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بطور مستقیم مطرح نمایند .

ایراج در مسیر قله آبادانی و پیشرفت قرار گرفته ،هرچند مسیر سخت و دشوار است اما هیچ کس و هیچ چیز نمیتواند در این مسیر مانعی ایجاد کند و هرمانعی با سیل خروشان اعتقاد و اطمینان مردم از میان برداشته خواهد شد!     

 

 

/ 10 نظر / 32 بازدید
خورشید ایراج

وای. منکه باورم نمی شه. یعنی شماها رفتید در یک روستا وسط کویر کارخانه احداث کردید!! واقعا آفرین به شما که این همه پشتکار دارید. بعضها سرمایه هاشون را می برند شهرهای شلوغ که بیشتر رشد کنه و درآمد بیشتری داشته باشند ولی شماها به خاطر مردم روستا میروید آنجا و سرمایگذاری میکنید. ناراحت نباشید بعضیها حسودنند دیگه. نمی خوان این روستا پیشرفت کنه برای همین میگن کیفیت پایینه.

الف -ی

دوست عزیز جناب آقای اشرف خواهشمندم هر جه سریعتر نسبت به معرفی مغرضین و معاندین اقدام نمایید تا همگان چهره یا چهره های خائنین به روستای عزیز و مردم خونگرم منطقه را بشناسند.

آشنا

تبریک و خسته نباشید می گم مهندس. به شما و تمامی دوستان عزیزی که با تلاش و عشق این کار رو تا رسیدن به نتیجه پیگیری کردند.[لبخند]

اشنای غریب

توفیق روز افزون حضرتعالی وکلیه همکارانتان را در شرکت تعاونی ازاداندیشان ارزومندم.

sos

به تمام کسانی که در راه ایجاد کار و ابادانی درایراج عزیزمان زحمت می کشند خسته نباشید می گویم.

هفتومان اشرف

هم فامل ارزون حساب کن منم یه چند متر برای عید میخوام

friend

تمام کارهای بزرگ از قدمهای کوچک آغاز می شوند.وقتی قدمی بر می داریم وگام به گام به جلو می رویم با اندکی یاری محبت وفعالیت می توان اولین گام ها را در راه رسیدن به موفقیت های بزرگ بر داشت. به همه مردم منطقه تبریک می گوییم وبه شما دست مریزاد.

بچه کویر

باسلام وبلاگ من هک شده است وفعلا به وبلاگم دسترسی ندارم ازمن حمایت کنید

friend

ایراجیها از پیامهای ز یادی که گذاشتید مشخص می شود از راه اندازی موزاییک سازی خیلی ذوق زده شدین.[نیشخند][تایید][گل]این گلم تقدیم به شما

دهیار ایراج

این موفقیت را به هیات مدیره زحمتکش و هم شهریان عزیز تبریک میگویم توضیح جناب مهندس اشرف در مورد موزائیک های ویبره هم بسیار مبسوط و کامل بود